Mai 7, 2026 - Kontakti    Komentāri ir izslēgti“Mūzika, kas vieno!”

“Mūzika, kas vieno!”

        6. maijā Mūzikas skolā izskanēja mūsu skolas audzēkņu koncerts veltīts Latvijas valsts svētkiem un Mātes dienai. Šis ir laiks kad īpaši izjūtam piederību savai zemei un mīlestību pret tuvākajiem. Šajā koncertā izskanēja tikai latviešu komponistu skaņdarbi.

        Klausītājus ar klaviermūzikas priekšnesumiem priecēja pianisti Aurēlija, Artūrs, Marta, Amēlija, Magdalēna, Gustavs un Matīss. Latviešu komponistu skaņdarbus saksofonam atskaņoja Odrija un Armands. Armanda izpildījumā izskanēja Ādolfa Skultes skaņdarbs “Arieta”, savukārt Odrija atskaņoja Raimonda Paula skaņdarbu “Kad man maziņam”.

      Koncertā īpašu noskaņu radīja jaunā vijolniece Gerda, kura izpildīja komponista Arvīda Žilinska skaņdarbu “Kaķīts mans”. Akordeonists Grigorijs klausītājus iepriecināja ar  “Latviešu polku”. Rebeka atskaņoja Lauras Kristiānas Vičmanes variācijas par latviešu tautas dziesmas “Kur tad tu nu biji?”  tēmu, savukārt Kristīne solo izpildīja komponista Arvīda Žilinska dziesmu “Pirmā pelde”. Koncertā izskanēja arī eifonijs Toma un Alfrēda izpildījumā, papildinot programmu ar bagātīgu un tembrāli daudzveidīgu skanējumu. Svētku koncertu noslēdza skolas koris, radot vienotu noskaņu un apliecinot kopīgas muzicēšanas spēku.

Komentāri ir slēgti.