Mai 27, 2024 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiIzskanējis izlaidums

Izskanējis izlaidums

        17. maijā Mūzikas skolas zālē smaržoja pavasaris, ziedi un ceriņi, virmoja satraukums un gaidas, jo ilgi gaidītais brīdis – izlaidums ir klāt. Šajā mācību gadā apliecības par profesionālās ievirzes izglītības apguvi saņēma 6 audzēkņi.

        Ar izlaidumu noslēdzas viens nozīmīgs posms un ir lepnums par paveikto darbu un sasniegto rezultātu.  No sirds sveicam jaunos akordeonistus Aleksandru un Renāru (skolotāja Jeļena Nitecka), saksofonistu Marku (skolotājs Kārlis Strazdiņš), flautisti Kaivu (skolotājai Aiva Siliņa), klavierspēles klases absolventi Martu (skolotāja Sigita Vilkaplātere) un vokālās klases absolventi Amandu (skolotāja Laura Rībule). Pateicība audzēkņu skolotājiem, kuri atbalstījuši ceļā uz panākumiem un vecākiem, kuri bijuši blakus un iedrošinājuši.

          Laiks skrien nepielūdzami ātri. Un, šķiet, pavisam nesen mēs tagadējos absolventus redzējām mazus, biklus, bet ar vēlmi mācīties un iepazīt mūzikas pasauli. Lai mūsu audzēkņiem daudz radošu panākumu, neatlaidības un prieka turpmākajā ceļā!

Komentāri ir slēgti.