Mai 2, 2024 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiKopā ar putnu balsīm

Kopā ar putnu balsīm

         Katru pavasari putni atgriežas un uzsāk savu daudzbalsīgo kori, rādot katrs savu balsi, cik vien labi to spēj.  Arī flautas spēles audzēkņi katru pavasari dodas uz Ulbroku, lai piedalītos mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkursā  flautas spēles audzēkņiem “FLAUTU BALSIS”, lai rādītu savu māku muzicēt. Šogad tas norisinājās jau septīto reizi un notika 29. aprīlī.

          Lai piedalītos konkursā ir jāiegulda darbs, jo jāsagatavo nepieciešamā programma. To protams dara visi konkursu dalībnieki, bet uzstājoties tik pat svarīga ir arī ‘’skatuves noturība’’, kas bieži vien rada negaidītas korekcijas jauno mākslinieku sniegumā. Jo lielāks ir uztraukums un atbildības sajūta, zinot, ka vērtētāji ir izcili savas lietas – flautas spēles- pārstāvji: Guna Paula- Rudāne, Liene Denisjuka – Straupe un Andis Klučnieks.

        Šajā konkursā dalībniekus dalīja pēc vecumposmiem un Pļaviņu Mūzikas skolu devās pārstāvēt trīs audzēknes- juniore Rebeka Erne un divas 1. grupas pārstāves – Everita Kravale un Gabriela Vilciņa. Koncertmeisteres pienākumus veica skolotāja Sigita Vilkaplātere.

        Katra uzstāšanās ārpus skolas ir pieredzes uzkrāšana un iespēja pilnveidoties. Šoreiz iegūtas pateicības par piedalīšanos. Arī tad, kad viss neizdodas kā plānots, ir bijusi iespēja sevi parādīt un paklausīties citu skolu audzēkņu priekšnesumus. Paldies audzēkņiem par izturību un vecākiem par atbalstu, sapošot jaunās mākslinieces priekšnesumiem. Kā allaž milzīga pateicība vecākiem, kas atrod laiku, lai dotos līdzi uz konkursa norises vietu! Veiksmīgus startus citos konkursos!

 

Flautas skolotāja Aiva Siliņa

Komentāri ir slēgti.