Apr 19, 2024 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiIepazīstam saksofonu un muzicējam kopā ar Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas studentiem

Iepazīstam saksofonu un muzicējam kopā ar Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas studentiem

        18.aprīlī skolas audzēkņiem bija lieliska izdevība tikties ar Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas 4. kursa studentiem Samantu Jansoni un Ģirtu Grigorjevu. Samanta un Ģirts pastāstīja par savu pieredzi mācoties Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolā, kā arī dalījās atmiņās par mācību laiku bērnu mūzikas skolā.

Ļoti lepojamies par Samantas sasniegumiem, jo Samanta ir mūsējā, pirms četriem gadiem absolvēja Pļaviņu Mūzikas skolu. Savukārt Ģirts saksofona spēles pamatus apguvis Rīgā, Juglas Mūzikas skolā. Tikšanās noslēdzās ar kopīgu priekšnesumu, kurā muzicēja Samanta, Ģirts un mūsu skolas pūtēju orķestris skolotāja Harija Zdanovska vadībā.

          Dažas atsauksmes pēc tikšanās un koncerta: Elīza: “Izbaudīju katru skaņdarbu, to atskaņošanas kvalitāti, precizitāti un skanējumu kopumā. Man ļoti patika klausīties kā un cik ātri Ģirts nospēlēja gammu. Labi pavadīts laiks, patīkams pasākums.” Armands: “Bija jauki tikties ar Samantu un Ģirtu. Pasākums bija foršs un interesants, tajā varēja uzzināt daudz jauna par saksofonu un mūziķa dzīvi. Samanta ar Ģirtu spēlēja arī duetus un demonstrēja ļoti interesantas tehnikas. Ļoti izcēlās Ģirta spēlētās gammas, tās izklausījās ļoti interesantas”. Atis: “Viņi spēlēja ļoti skaisti akadēmisko un džeza mūziku, atbildēja uz jautājumiem un muzicēja ar mums kopā orķestrī”.

Esmu pārliecināta, ka šī tikšanās jau ir iedvesmojusi kādu no mūsu skolas audzēkņiem izglītību turpināta nākamajā izglītības pakāpē – mūzikas vidusskolā.

Dita Ārgule, Pļaviņu Mūzikas skolas direktore

Komentāri ir slēgti.