Apr 8, 2024 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiFlautas pavēlnieku tikšanās

Flautas pavēlnieku tikšanās

5. aprīlī visa Pļaviņu Mūzikas skolas flautas klase devās uz Koknesi, lai piedalītos kopīgā pasākumā flautistiem. Jau piekto gadu Kokneses Mūzikas skolas flautas spēles pedagogs Gundega Ermiča organizēja starpnovadu flautas spēles festivālu ”Flautas noslēpuma pavēlnieks”, kurā tika aicināti piedalīties novada un kaimiņu novadu flautas spēles audzēkņi.

        Tā ir laba iespēja audzēkņiem publiski uzstāties un bagātināt savu koncertpieredzi, veicinot sadarbību starp dažādām mūzikas skolām. Katram solistam vai ansamblim tika dota iespēja atskaņot vienu vai vairākus dažāda rakstura skaņdarbus no kino vai animāciju filmām, mūzikliem, pop, rok, estrādes un džeza mūzikas, no galvas vai no notīm, ar vai bez klavieru vai citu pavadījumu. Lēmumu par piedalīšanos pieņēmām jau janvārī un sākam čakli gatavoties, lai apgūtu nepieciešamo repertuāru.

Mūsu skolas flautisti koncertam bija sagatavojuši četrus priekšnesumus:

– solo E. Kravale;

– kvartets E. Antanovičs, E.Kravale, E. Liepiņa, L.Vīksna un skanošo cauruļu pavadījums R. Erne, A. Čereškeviča, K. Spule, G. Vilciņa;

– kvartets K. Spule, E. Baltā, G. Vilciņa, A. Čereškeviča;

– trio E.V. Vipiha ( slimības dēļ aizvietoja sk. Aiva), E. Vēvere, K. Ošlapa.

Koncerta noslēgumā tika atskaņoti trīs skaņdarbi, ko izpildīja flautu koris vairāk kā divdemit dalībnieku sastāvā. Paldies visiem koncerta dalībniekiem par ieguldīto darbu! Lai labi skan arī turpmāk! Īpašs paldies atbalstītājiem, kas atrada laiku, lai dotos ar mums kopā šajā piedzīvojumā.

Flautas pedagogs Aiva Siliņa

Komentāri ir slēgti.