Apr 8, 2024 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiVIII Latgales reģiona jauno pianistu festivāls

VIII Latgales reģiona jauno pianistu festivāls

               5. aprīlī Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā notika VIII Latgales reģiona jauno pianistu festivāls, kurā piedalījās arī Pļaviņu Mūzikas skolas jaunās pianistes – Paula Avotiņa (1. klase), Marta Jablonska (1. klase) ped. Sigita Vilkaplātere un Monta Erne (1. klase), Amēlija Dudare (2. klase) ped. Sarmīte Ambaine.

            Festivāla mērķi – sekmēt jauno pianistu profesionālo izaugsmi un sniegt iespēju pilnveidot uzstāšanās prasmes. Šajā festivālā piedalījās 22 jaunie pianisti no septiņām reģiona mūzikas skolām, kuri mācās 1.vai 2.klavierspēles klasē. Katrs jaunais pianists atskaņoja divus programmātiskus skaņdarbus, kuru nosaukumā bija dabas, dzīvnieku vai rotaļlietu tēma.

            Visi dalībnieki saņēma Pateicības par piedalīšanos un saldumu balviņu. Bet pati jaunākā festivāla dalībniece  Monta Erne , saņēma arī pārsteiguma balvu no festivāla organizatoriem.

         Kopīgs foto mirklis, Latgales Zoodārza apmeklējums , jauniegūta pieredze un jautrības pilns mājupceļš. Paldies jaunajām pianistēm par piedalīšanos un drosmi. Lai nezūd vēlēšanās un  pacietība, pilnveidot un attīstīt savas klavierspēles prasmes.

 

Sigita Vilkaplātere, Pļaviņu Mūzikas skolas klavierspēles skolotāja

Komentāri ir slēgti.