Mar 27, 2024 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiMūzika vieno!

Mūzika vieno!

            21.martā Skrīveru Mūzikas un mākslas skolā vienkopus pulcējās Aizkraukles novada mūzikas skolu audzēkņi, lai piedalītos ikgadējā sadraudzības koncertā “Mūzika vieno”. Pagājušajā mācību gadā mūzikas skolu draudzības koncerts notika P. Barisona Aizkraukles Mūzikas skolā.

              Skrīveros mūsu skolu pārstāvēja pūtēju orķestris (skolotājs H. Zdanovskis), klavieru duets, kurā muzicē brāļi Gustavs un Matīss (skolotāja S. Vilkaplātere) un  2. flautas klases audzēkne Everita (skolotāja Aiva Siliņa). Mūzikas skolu audzēkņiem bija iespēja ne tikai pašiem muzicēt, bet arī koncertā klausīties, priecāties un ar aplausiem atbalstīt citu novada mūzikas skolu audzēkņu sniegumu.

           Lūk, mūzikas instruments – kokle. Aizkraukles novadā kokles spēli piedāvā apgūt P. Barisona Aizkraukles Mūzikas skolā. Arī iepazīšanās ar blokflautu, kuru prasmīgi demonstrēja Kokneses Mūzikas skolas jaunāko klašu audzēkņi, neatstāja vienaldzīgu nevienu. Un vēl klarnete, kuru apgūst Skrīveru Mūzikas skolā.

             Paldies Skrīveru Mūzikas un mākslas skolai par doto iespēju muzicēt ārpus savas skolas telpām, satikties un gūt jaunu pieredzi!

Dita Ārgule, Pļaviņu Mūzikas skolas direktore

Komentāri ir slēgti.