Apr 14, 2023 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiDraudzības koncerts “Mūzika vieno”

Draudzības koncerts “Mūzika vieno”

              13. aprīlī mūsu skolas audzēkņi un pedagogi devās uz Aizkraukli, lai kopā ar P. Barisona Aizkraukles Mūzikas skolas, Skrīveru Mūzikas un mākslas skolas, Kokneses Mūzikas skolas un Viesītes Mūzikas un mākslas skolas Mazzalves filiāles audzēkņiem piedalītos Aizkraukles novada mūzikas skolu draudzības koncertā “Mūzika vieno”.

        Paldies P. Barisona Aizkraukles mūzikas skolas direktorei Dainai Laganovskai un visam skolas kolektīvam par izloloto un jau dzīvē īstenoto ideju šāda pasākuma organizēšanā. Mūsu skolas audzēkņiem tie bija muzikāli svētki.  Ikviena iespēja savus talantus un muzikālās prasmes prezentēt  ārpus savas skolas telpām ir motivējoša ne tikai skolas audzēkņiem, bet arī pedagogiem.  ŠEIT skatīt vairāk

Dita Ārgule, Pļaviņu Mūzikas skolas direktore

Komentāri ir slēgti.