Apr 6, 2023 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiFlautu salidojums Koknesē

Flautu salidojums Koknesē

               Lai arī ārā ir nemīlīgs, tomēr IR PAVASARIS! Atlido gājputni un šur tur jau dzirdama cīruļu trallināšana. 31. marta pēcpusdienā arī mūsu skolas flautas klases audzēkņi, kā gājputni sastājušies rindās, apvienojās kopīgai “trallināšanai’” ar Kokneses un Aizkraukles mūzikas skolu flautām.

        Pateicoties Kokneses mūzikas skolas flautas pedagoģes Gundegas Ermičas uzņēmībai, pēc ieilgušā pārtraukuma, notika starpnovadu flautas spēles mūzikas festivāls, kurā audzēkņi spēlēja populāro mūziku. Tie varēja būt kino, teātra vai estrādes dziesmu pārlikumi flautām. Jau semestra sākumā vienojāmies par tikšanos pavasarī un sākām gatavot flautu kopkora repertuāru  koncertam ‘’Flautas pavēlnieka noslēpums’’.

        Pļaviņu Mūzikas skola koncertā piedalījās ar četriem priekšnesumiem: 2. klases duets – Emīlija, Laura; 3. klases kvartets- Gabriela, Katrīna, Elīza un Anastasija (kuru aizvietoja sk. Aiva); 4. klases trio- Elīna Viktorija, Evelīna, Kristiāna un vecāko klašu kvartets – Ieva, Keita Kristiāna, Kaiva Annika un skolotāja Aiva.  Koncerta noslēgumā uz skatuvi devās vairāk kā 20 flautas, lai kopīgi muzicētu kopkorī.

          Noslēgumā katrs dalībnieks saņēma pateicības rakstu un nelielas, gan paliekošas, gan garšīgas dāvanas. Pateicība visiem dalībniekiem un atbalstītājiem, kas atrada laiku pievienoties pasākumam klātienē!

Flautas skolotāja Aiva

 

Komentāri ir slēgti.