Mar 30, 2023 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiPrieks un pateicība

Prieks un pateicība

          Mecenātisms – tas ir ziedojums, neprasot pretim nekādu atlīdzību, pat ne publikāciju vai atsauksmi. Bet pēc tā, kas ir noticis, tomēr gribas dalīties priekā un pateikties. Pļaviņu Mūzikas skolas direktore Dita Ārgule, saprotot cik tas ir svarīgi, sistemātiski raksta dažādus projektus, lai iegūtu audzēkņiem iespēju lietot kvalitatīvus instrumentus. Un tas šķiet pašsaprotami.

Tāpēc ir neaprakstāms prieks par to, ka arī audzēkņu vecāki apzinās šo nepieciešamību un dara visu iespējamo, lai viņu bērni muzicēšanas apgūšanas procesu varētu baudīt, nevis cīnīties.

Jau kādu laiku atpakaļ tētis Nauris uzsāka sarunas savā darba vietā, par iespēju iegādāties meitai labu profesionālo instrumentu ar ko turpināt mācības. Jo lielāks prieks bija 28. marta vakarā, kad šis jaunais instruments satika savu īpašnieci. Tas bija ļoti emocionāls mirklis un milzīgs pārsteigums, ko bija izdevies saglabāt kā noslēpumu.

Pateicība un atzinība firmai Kurbads Autotransport GmbH (DE) un tēta darba biedriem ar kuru atbalstu Kaiva Annika Avotiņa tagad varēs muzicēt uz savas ‘’Yamaha’’ flautas!

Lai tā ir motivācija turpināt iesākto un plānot savu dzīvi, saistot ar mūziku arī turpmāk! Lai labi skan!

Flautas skolotāja Aiva Siliņa

Komentāri ir slēgti.