Mar 20, 2023 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiMuzicē akordeonisti

Muzicē akordeonisti

      20. martā Pļaviņu Mūzikas skolas lielajā zālē norisinājās skolas akordeona nodaļas audzēkņu mācību koncerts “Pretī pavasarim”. Koncertā piedalījās akordeona nodaļas 2. un 5. klases audzēkņi, kā arī 5. klases kameransamblis.

Zālē valdīja neliels satraukums, jo koncerta klausītāju vidū bija arī audzēkņu vecāki. Koncertā varēja dzirdēt dažādu laikmetu un žanru mūziku, sākot ar baroku līdz mūsdienām. 2. klases audzēkņiem Kirilam Kostinam un Maksimam Šlemam mācību koncerts bija lieliska iespēja, lai gūtu iemaņas muzicēt publikas priekšā. Savukārt 5. klases audzēkņi Aleksandrs Kuzmins un Renārs Valdbergs nodemonstrēja savu akordeona spēles meistarību saviem jaunākajiem skolas biedriem.

         Koncerta noslēgumā kopā ar kameransambli, kurā sastāvā muzicē akordeonists Renārs Valdbergs un saksofonists Markus Romans Varlamovs, spēlēt pievienojās arī akordeona klases skolotāja Jeļena Nitecka. Viņu atskaņojumā varēja dzirdēt A. Pjaccolas skaņdarbu “Imperial”. Vēlos teikt lielu paldies visiem koncerta dalībniekiem, pedagogiem, audzēkņu vecākiem un klausītājiem.  

Jeļena Nitecka, akordeona spēles skolotāja

Komentāri ir slēgti.