Mar 13, 2023 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiVII jauno pianistu festivāls

VII jauno pianistu festivāls

          Ļoti sniegotā 8. marta dienā devāmies ceļā uz Rīgu, uz Juglas Mūzikas skolu, lai piedalītos VII jauno pianistu festivālā “Debija 2023”. Šis festivāls sekmē jauno pianistu – iesācēju profesionālo izaugsmi, palīdz veidot pozitīvu gaisotni publiskas uzstāšanās laikā.

        Festivālā piedalījās 84 jaunie pianisti no dažādām Latvijas novadu Mūzikas skolām un šie jaunie pianisti ir tikai klavierspēles prasmju apguves sākuma posmā, jo mācās sagatavošanas un 1., 2. klasēs.  Katrs jaunais pianists atskaņoja divus skaņdarbu, no kuriem viena bija komponistes Ilzes Arnes skaņdarbs.

          Visi dalībnieki saņēma Pateicības par piedalīšanos un dāvaniņas no organizatoriem. Pļaviņu Mūzikas skolu šajā festivālā pārstāvēja 2. klavieru klases audzēknis Gustavs Briedis ( ped. Sigita Vilkaplātere). Katra uzstāšanas pilnveido un attīsta prasmes, tāpēc prieks par Gustava drosmi uzstāties uz lielas skatuves daudzu klausītāju priekšā.

           Ļoti liels paldies Gustava tētim par atsaucību, iespēju un arī drosmi tik ekstrēmos laika apstākļos aizvest uz festivālu.

Sigita Vilkaplātere, Pļaviņu Mūzikas skolas klavierspēles skolotāja

Komentāri ir slēgti.