Dec 26, 2022 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiKlavieru klases Ziemassvētku koncerts

Klavieru klases Ziemassvētku koncerts

              Sniegpārsliņu zābakos, piparkūku mētelītī, mazliet smaržodams pēc  krustnagliņām un zeltaina vaska, šurp brien klusais Ziemassvētku vakars un arī 1. mācību semestris tuvojas noslēgumam.

               Klavieru klases audzēkņi šajā mācību semestrī ir čakli mācījušies, papildinājuši savas  klavierspēles prasmes meistarklasēs, piedalījušies koncertos gan Pļaviņās, gan Krustpilī, kā arī ar panākumiem piedalījušies divos starptautiskos klaviermūzikas konkursos.

                19.decembra pēcpusdienā mūzikas skolā bija manāms viegls satraukums un visapkārt bija dzirdamas klavieru skaņas, jo pēc divu gadu pārtraukuma klātienē notika Klavieru klases audzēkņu Ziemassvētku koncerts vecākiem, kurā uzstājās visi klavieru klases audzēkņi, izpildot skaņdarbus gan solo, gan klavieru duetos.

                   Koncertā piedalījās arī sagatavošanas klases audzēkņi, kuri klausītājus iepriecināja ar dziesmām par ziemu, sniegu, svecītēm un Ziemassvētkiem. Patīkami, ka audzēkņiem atkal bija iespēja uzstāties publikas priekšā un iepriecināt savus vismīļākos un tuvākos cilvēkus.  Paldies vecākiem par atbalstu, sapratni un līdzi jušanu.

           Lai mums visiem gaišs un mierīgs Ziemassvētku gaidīšanas laiks un lai Jaunajās gadā izdodas piepildīt iecerēto, nepazaudēt iegūto un atrast meklēto!

 

Sigita Vilkaplātere , Pļaviņu mūzikas skolas klavierspēles skolotāja

Komentāri ir slēgti.