Dec 8, 2022 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiPļaviņu Mūzikas skolas jauno pianistu panākumi konkursos

Pļaviņu Mūzikas skolas jauno pianistu panākumi konkursos

            Laikā, kad 1. mācību semestris tuvojas noslēgumam un visapkārt skan Ziemassvētku dziesmas, Pļaviņu Mūzikas skolas jaunie pianisti ir cītīgi gatavojušies un ar panākumiem piedalījušies konkursos.

                No 1. līdz 3. decembrim notika XVII Starptautiskais klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavierduetu konkurss ’’Koknese 2022”. Konkursa mērķis bija veicināt audzēkņu interesi par romantisma laikmeta klaviermūziku un attīstīt spējas un dotības solo un ansambļu muzicēšanā.

              Konkurss notika attālināti, izvērtējot iesūtītos video ierakstus. Šajā konkursā solo piedalījās 2. klavieru klases audzēknis Gustavs Briedis un klavierduetu kategorijā – 2. klavieru klases audzēknis Gustavs Briedis un 3. klavieru klases audzēknis Matīss Briedis.

            Saņemot konkursa rezultātus, uzzinājām, ka Gustavs Briedis ir ieguvis 3. vietu, klavieru duets 2. klavieru klases audzēknis Gustavs Briedis un 3. klavieru klases audzēknis Matīss Briedis ir ieguvuši 3. vietu.

            1. decembrī norisinājās Internacionālais online festivāls- konkurss ”Musicalada Piano Fest” Spānijā, kur nominācijā solo piano piedalījās 2. klavieru klases audzēknis Gustavs Briedis un 3. klavieru klases audzēknis Matīss Briedis. Prieks, ka arī šajā konkursā Gustavs un Matīss ir piedalījušies ar panākumiem:  Gustavs ir ieguvis 1. vietu un  arī  Matīss  ir ieguvis 1. vietu. Gustavu un Matīsu konkursiem sagatavoja pedagogs Sigita Vilkaplātere .

            Priecājamies un lepojamies par Pļaviņu Mūzikas skolas audzēkņu sasniegumiem. Neapstāties pie sasniegtā, pilnveidot savas prasmes un lai veiksme turpmākajos konkursos! Paldies vecākiem par sapratni un atbalstu!

            Lai visiem gaišs un mierīgs Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

 

Sigita Vilkaplātere, Pļaviņu Mūzikas skolas klavierspēles skolotāja

 

Komentāri ir slēgti.