Nov 11, 2022 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiAkordeonistu kvintets muzicē skolas audzēkņiem

Akordeonistu kvintets muzicē skolas audzēkņiem

         Ceturtdienas pēcpusdienā Mūzikas skolā valdīja priecīgs satraukums. Gaidījām ciemiņus – akordeonistu ansambli “Intencija” no Daugavpils. Akordeonistu ansamblī muzicē arī mūsu skolas akordeona spēles skolotāja Jeļena Nitecka.

         Skolotāja Maija Kīne kopā ar trešās klases audzēkņiem sagatavoja nelielu prezentāciju –  ievadvārdus koncertam.

     Dažkārt koncertos nākas saskarties ar dažādām neveiklām situācijām – pēkšņi kādam koncerta apmeklētājam iezvanās mobilais tālrunis, publika uzvedas trokšņaini. Tāpēc šajā nelielajā prezentācijā nebija lieki atkārtot par svarīgāko, kas  izglītotam klausītājam jāievēro apmeklējot koncertus.  Piemēram, mobilais tālrunis jāizslēdz un jāieliek somā, jāklausās, jāskatās. Šo nelielo laika sprīdi esam atvēlējuši sevis pilnveidošanai un mūzikas baudīšanai, tāpēc visas pārējās lietas jānoliek malā.

       Koncerts bija muzikāli svētki ikvienam klausītājam, īpaši jau mūsu skolas audzēkņiem – jaunajiem akordeonistiem.

     Paldies mūsu akordeona spēles skolotājai Jeļenai Niteckai par koncerta noorganizēšanu Mūzikas skolā!

 

Dita Ārgule, Pļaviņu Mūzikas skolas direktore

Komentāri ir slēgti.