Mai 2, 2022 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiPļaviņu Mūzikas skolas jauno pianistu sasniegumi konkursā Spānijā

Pļaviņu Mūzikas skolas jauno pianistu sasniegumi konkursā Spānijā

          27. aprīlī Spānijā norisinājās Starptautiskais konkurss – festivāls “Ola de Talentos”, kurā arī  piedalījās Pļaviņu Mūzikas skolas jaunie pianisti: Gustavs Briedis 1. klavieru kl. (ped. Sigita Vilkaplātere) , Magdalena Meinuza 1. klavieru kl. (ped. Sarmīte Ambaine) un Matīss Briedis 2. klavieru kl. (ped. Sigita Vilkaplātere). Visi konkursa dalībnieki startēja  grupā – kategorija B: 7-10 gadi, nominācija: solo – piano. Jauno pianistu sniegumu (uzfilmētu un veidotu YouTube, ievērojot visus konkursa rīkotāju nosacījumus) vērtēja starptautiska žūrija.

            Prieks, gandarījums un lepnums par mūsu skolas audzēkņu labo sniegumu konkursā, jo saņemot diplomus uzzinājām, ka 2. klavieru klases audzēknis Matīss Briedis ir ieguvis 1. vietu,  1. klavieru klases audzēknis Gustavs Briedis 2. vietu un 1. klavieru klases audzēkne Magdalena Meinuza 2. vietu.

             Matīss šajā mācību gadā ir piedalījies četros starptautiskos konkursos un visos guvis godalgotas vietas, Gustavam šis bija otrais konkurss un arī abos ir godalgotas vietas, Magdalenai šī bija pirmā konkursa pieredze, kurā arī ir iegūta  godalgotu vieta.

         Katra uzstāšanās klātienē, tā arī attālināti, pilnveido un attīsta audzēkņu klavierspēles prasmes, veido viņu skatuves pieredzi, motivē un rosina apgūt jaunus skaņdarbus. Jaunajiem pianistiem novēlu neapstāties pie sasniegtā un turpināt pilnveidot un attīstīt savas klavierspēles prasmes.

               Skolotājas Sarmīte Ambaine un Sigita Vilkaplātere saņēma Sertifikātus no konkursa organizatoriem par audzēkņu sagatavošanu konkursam.

            Sveicam: 2. klavieru klases audzēkni Matīsu Briedi (ped. Sigita Vilkaplātere) ar   iegūto 1. vietu Starptautiskajā konkursā – festivālā “Ola de Talentos” Spānijā

                              1. klavieru klases audzēkni Gustavu Briedi (ped. Sigita Vilkaplātere) ar iegūtu 2. vietu Starptautiskajā konkursā – festivālā  “Ola de Talentos” Spānijā

                              1. klavieru klases audzēkni Magdalenu Meinuzu (ped. Sarmīte Ambaine) ar iegūtu 2. vietu Starptautiskajā konkursā – festivālā “Ola de Talentos” Spānijā

            Paldies vecākiem par atbalstu.

            Tik uz priekšu, uz jauniem mērķiem un to sasniegšanu!

Sigita Vilkaplātere, Pļaviņu Mūzikas skolas klavierspēles skolotāja

Komentāri ir slēgti.