Dec 29, 2021 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiSveicam Matīsu Briedi ar 3.vietu Starptautiskā konkursā!

Sveicam Matīsu Briedi ar 3.vietu Starptautiskā konkursā!

        Decembra mēnesī Maskavā notika Starptautiskais konkurss ”Internacional Music Moskow Competition”. Lai piedalītos konkursā bija jāsagatavo un You Tube jānosūta uzfilmēts video ieraksts ar skaņdarbu izpildījumu, ievērojot visus konkursa rīkotāju noteiktos kritērijus. Tā bija jauna pieredze, gan filmējot video ierakstu, gan piedaloties konkursā attālināti, kā arī veicot saraksti ar konkursa rīkotājiem krievu un angļu valodā.

       Konkursā dalībnieki piedalījās 8 nominācijās un piecās vecuma grupās. No Pļaviņu Mūzikas skolas šajā konkursā piedalījās 2. klavieru klases audzēknis Matīss Briedis. Matīss piedalījās nominācijā  solo  piano (klavieres) , vecuma grupā 7-9 gadi.

      Jauno pianistu sniegumu vērtēja starptautiska žūrija – Pablo Miro (Meksika) un Vagner Mery (Vācija). Konkursā piedalījās jaunie pianisti  no Krievijas, Lietuvas, Rumānijas, Vjetnamas, Slovākijas, Ķīnas, Ukrainas, Bulgārijas.

         Matīss līdz šim bija piedalījies pianista Riharda Plešanova meistarklasē, taču konkursā piedalījās pirmo reizi, tāpēc bija  liels prieks un   gandarījums, ka saņemot konkursa rezultātus, uzzinājām, ka Matīss konkursā ir ieguvis 3.vietu.

       Apsveicam Pļaviņu Mūzikas skolas 2.klavieru klases audzēkni Matīsu Briedi ar iegūto 3.vietu Starptautiskajā konkursā “Internacional Music Moskow Competition”.

Sigita Vilkaplātere, Matīsa klavierspēles skolotāja

Komentāri ir slēgti.