Okt 3, 2021 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiKoncerta afiša. Aicinām apmeklēt

Koncerta afiša. Aicinām apmeklēt

           2020. gadā tika atzīmēta Ludviga van Bēthovena 250. jubileja. Tai par godu pianists Andrejs Osokins izveidojis īpašu komponistam veltītu programmu “Osokins – Bēthovenam”. Jēkabpilī koncerts notiks Krustpils kultūras namā šī gada 29. oktobrī plkst. 19.00.

        Programmas centrā ir mītiem un leģendām apvītā «Sonata quasi una fantasia», jeb slavenā Mēnesnīcas sonāte.  Kopā ar šo monumentālo šedevru koncertā skanēs Bēthovena elegantās klavieru skices: nieciņi, jeb Bagateles un visiem jau no skolas gadiem tik ļoti pazīstamais skaņdarbs “Elīzei”. Kā arka koncertu ieskaus Bēthovena mūža iedvesmas – Volfganga Amadeja Mocarta filigrānā, ēteriski smeldzīgā Fantāzija do minorā un Bēthovena sekotāju un viņa tradīciju turpinātāju – Roberta Šūmaņa, Sergeja Rahmaņinova un Friderika Šopēna liriskās miniatūras – katra, kā nepieradinātās dvēseles mīlestības apliecinājums.

        “Pasaule ir mainījusies. Tagad daudz nav vajadzīgs – tikai ļoti labas klavieres. Jo koncertzālēs, kur ir brīnišķīgas klavieres var atskaņot brīnišķīgas programmas. Bēthovena mūzikai veltītos koncertus es gaidu ar īpašu satraukumu un saviļņojumu. Kopā ar klausītājiem vērosim Bēthovena monumentālās personības ietekmi uz visu turpmāko Eiropas mūzikas attīstību. 2020. gads ir veltīts Bēthovena dižajam garam un, kas zina, varbūt viņš patiešām tur būs kopā ar mums.”

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā –  https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/102042

Pasākuma apmeklētājiem pirms pasākuma jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, derīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un personalizēta biļete.

Komentāri ir slēgti.