Sep 28, 2021 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiNepazaudēt tradīciju! Mazās Kamermūzikas dienas

Nepazaudēt tradīciju! Mazās Kamermūzikas dienas

                           Mūzikas skolas organizētie ikgadējie Kamermūzikas dienu koncerti ir ieņēmuši stabilu vietu kultūras un mūzikas dzīves norisēs ne tikai Pļaviņās, bet arī tuvējā apkārtnē. Covid – 19 noteiktie pulcēšanās ierobežojumi ir krietni vien sarežģījuši ierasto dzīves ritmu ne tikai koncertējošiem māksliniekiem, bet arī koncertu apmeklētājiem. Šajā gadā Kamermūzikas dienas norisināsies ne tik apjomīgā formātā kā ierasts, tāpēc tās esam nodēvējuši par Mazajām Kamermūzikas dienām.

        Kamermūzikas dienu ietvaros 30. septembrī Mūzikas skolā norisināsies flautistes Maijas Zandbergas, fagotista Jāņa Semjonova un pianista Riharda Plešanova meistarklases, kurās piedalīsies mūsu skolas flautas klases absolventes Simona Lindenberga, Paula Bicāla, Viviāna Jaudzema, flautas spēles 7.klases audzēkne Antra Čepule un 2. klavieru klases audzēknis Matīss Briedis.

        Pēc meistarklasēm plkst. 18.00 Mūzikas skolas zālē notiks Mūzikas skolas audzēkņu un Trio “Momentum” kopkoncerts. Ievērojot epidemioloģisko drošību, skolas audzēkņiem tiks nodrošināta iespēja koncertu redzēt un klausīties tiešraidē skolas mācību klasēs.

          Aicinām arī jūs uz šo Mazo Kamermūzikas dienu koncertu tiešraidē 30. septembrī plkst. 18.00 Pļaviņu Mūzikas skolas Facebook lapā.

Dita Ārgule, Pļaviņu Mūzikas skolas direktore

Komentāri ir slēgti.