Mar 3, 2019 - Aktualitātes    Komentāri ir izslēgtiVeiksmīgs starts Starptautiskā konkursā ,,Naujene Wind 2019’’

Veiksmīgs starts Starptautiskā konkursā ,,Naujene Wind 2019’’

         Laikā, kad ziema cīnās ar pavasari, jau trešo gadu tiek organizēts Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss „Naujene WIND 2019”. Konkursu organizē Naujenes Mūzikas un mākslas skola sadarbība ar Daugavpils novada Kultūras pārvaldi un Daugavpils Universitāti un viens no tā mērķiem ir veidot regulāru pieredzes apmaiņu starp Latvijas un pasaules mūzikas skolu audzēkņiem un pedagogiem.

    Šogad konkursā piedalījās dalībnieki no Polijas, Krievijas, Baltkrievijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas. Tas norisinājās divas dienas no 28.februāra līdz 1.martam.  Arī žūrijā bija daudznacionāla.

      Pļaviņu Mūzikas skolu šogad, 28.februārī, pārstāvēja četras audzēknes – Keita Kristiāna Brūniņa (2.flautas klase, ped. A.Siliņa), Antra Čepule (4.flautas klase, ped. A.Siliņa), Simona Lindenberga (5.flautas klase, ped. K. Strazdiņš) un Samanta Jansone (5.saksofona klase, ped. K. Strazdiņš). Visas audzēknes priekšnesuma laikā atbalstīja koncertmeistare Sigita Vilkaplātere.  Dalībnieki dalījās trīs vecuma grupās. Mūsu audzēknes startēja otrajā un trešajā vecuma grupā.

        Katrs konkurss ir liela atbildība un prasa daudz emocionālas un fiziskas izturības, lai dažu minūšu priekšnesumā parādītu visa ieguldītā darba rezultātu. Tāpēc vienmēr ir prieks uzzināt, ka arī žūrijai ir paticis sniegums.

         Šoreiz Diplomu par 2.vietas iegūšanu saņēma K.K. Brūniņa un A. Čepule, bet Diplomu par 3.vietu ieguva S. Lindenberga un S. Jansone.

       Apsveicu jaunās mākslinieces ar veiksmīgu startu un lepojos ar kolēģu labi padarīto darbu! Sirsnīgs paldies vecākiem par veiksmīgu sadarbību un jauno censoņu atbalstu!

Flautas pedagogs Aiva Siliņa

Komentāri ir slēgti.