Mar 28, 2018 - Aktualitātes    Komentāri ir izslēgtiIeskandinām jauno akordeonu

Ieskandinām jauno akordeonu

   Šajā gadā Mūzikas skolai piešķirts pašvaldības finansējums divu jaunu mūzikas instrumentu – akordeona un trombona iegādei.

Pagājušā nedēļa skolas akordeona klases skolotājai Jeļenai Niteckai un akordeona klases audzēkņiem bija īpaša, jo ikvienam akordeona klases audzēknim bija iespēja iepazīt un izbaudīt tikko kā iegādātā jaunā akordeona “Weltmeister Perle” skanējumu. Akordeoni ir ļoti dažādi – sākot no maziem un viegliem līdz pat lieliem koncertinstrumentiem. Mūzikas skolas iegādātais akordeons domāts  instrumenta spēles pirmajiem apmācības gadiem.

26.martā – atklātajā akordeona klases mācību koncertā – jaunais akordeons  mazo mākslinieku – 1.akordeona klases audzēkņu Loretas Paļugas un Vladimira Maskova rokās skanēja droši un pārliecinoši.

Pēc Mūzikas skolas audzēkņu mācību koncerta akordeona klases skolotāja Jeļena Nitecka kopā ar Daugavpils Universitātes Mūzikas un mākslas  fakultātes 2.kursa studenti, arī topošo akordeona spēles skolotāju Jeļenu Kaļnišu, visus akordeona spēles cienītājus aicināja uz nelielu koncertu “Akordeons pavasarī”.

Abas jaunās mākslinieces savā akordeona spēles virtuozitātē atklāja akordeona daudzbalsīgo burvību, krāsaino skanējumu un milzīgās dinamikas iespējas.

 

 

 

 

 

Komentāri ir slēgti.