Okt 10, 2017 - Aktualitātes    Komentāri ir izslēgtiFestivāls “Muzicē bērni!”

Festivāls “Muzicē bērni!”

         Šajā gadā atzīmējam savas Mūzikas skolas 60 gadu jubileju. Ikviens labais darbs ko esam paveikuši šajā gadā ir kā dāvana un pateicība savai skolai. Šie darbi nav ne izmērāmi, ne saskaitāmi, ne arī sataustāmi.  Tie ir audzēkņu sasniegumi reģionālos un starptautiskos konkursos, panākumi ikdienas mācību darbā, kas līdzi nes skolotāju gandarījumu par savu audzēkņu sasniegumiem, arī vecāku prieku par savu bērnu izaugsmi. Tas ir patiess lepnums par savu skolu!

        Šo mācību gadu esam uzsākuši jaunā zīmē – ar savas skolas logo (attēlā), kura autore ir Pļaviņu Mākslas skolas skolotāja Diāna Nagle. Logo tapis, apkopojot mūsu skolas audzēkņu zīmētās skices un idejas.

             Šajā mācību gadā skolas mācību klases durvis ver ne tikai skolas audzēkņi, bet arī viņu vecāki, jo esam uzsākuši pieaugušo neformālās izglītības īstenošanu. Mūsu skolas audzēkņi un pedagogi var būt laimīgi, jo esam ieguvuši skaistas, gaumīgas, plašas un izremontētas mācību telpas.

           20. oktobrī svinēsim svētkus. Projekta “Kamermūzikas dienas Pļaviņās 2017” ietvaros izskanēs festivāls “Muzicē bērni!”. Šie būs svētki mūsu audzēkņiem, viņu draugiem, ikvienam kurš atnāks un ļausies mūzikas burvībai.

        Festivālā piedalīsies arī mūsu draugi no kaimiņu pilsētu Jēkabpils un Kokneses mūzikas skolām, kā arī tālāki ciemiņi – bērnu koris diriģentes Lienes Batņas vadībā no Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas.

                Festivāla koncertu vadīs Latvijas Nacionālās Operas un Baleta mākslinieks, dziedātājs Juris Jope.

                Svinēsim svētkus kopā! Tiekamies piektdien, 20. oktobrī plkst. 18.00 Pļaviņu novada kultūras centrā.

Komentāri ir slēgti.