Mai 23, 2017 - Aktualitātes    Komentāri ir izslēgtiXIX Latvijas mūzikas skolu audzēkņu radošā nometne PLUS

XIX Latvijas mūzikas skolu audzēkņu radošā nometne PLUS

 Ko darīsim vasarā?

 

 Kandavā no 2017.gada 6. līdz 12.augustam norisināsies Latvijas mūzikas skolu audzēkņu radošā nometne PLUS. Tā darbojas vienreiz gadā paredzētā projekta ietvaros, to rīko Biedrība Latvijas Jauniešu pūtēju orķestris.

Projekta darba grupu veido: Astrīda Ķēniņa – projekta vadītāja, Jānis Puriņš – projekta mākslinieciskais vadītājs un orķestra diriģents. Pedagogu sastāvs tiek komplektēts pēc pieteikumu anketu apkopošanas.

 Dalībnieki

Dalībai nometnē var pieteikties Latvijas mūzikas skolu Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļu audzēkņi, kā arī mūziķi, kuri instrumentu spēli apgūst pūtēju orķestros (vecumā līdz 19 gadiem ieskaitot), šādās specialitātēs – pikolo flauta, flauta, oboja, fagots, klarnete, soprāna, alta, tenora un baritona saksofoni, mežrags, trompete, trombons, eifonijs, tuba, sitaminstrumenti.

Sitaminstrumentu specialitātē var pieteikties arī mūziķi no citām specialitātēm ( klavieres, stīgu instrumenti, kora klase).

Nometnes PLUS darbības principi

Nometne tiek komplektēta par  pamatu ņemot dalībnieka pieteikuma anketu. Dalībnieka anketa jāatsūta līdz 2017. gada 1.jūlijam, to ieskenējot un atsūtot uz e-pastu astrida.kenina@gmail.com. Nometnes darbs tiek organizēts kā meistarklases, muzicēšana ansambļos un orķestrī. Visi nometnes dalībnieki piedalās koncertos nometnes norises vietā, bet nometnes pēdējā dienā – noslēguma koncertā. Tāpat tiek plānots un organizēts nometnes dalībnieku brīvais laiks un aktivitātes.

Dalības maksu 120 EUR( viens simts divdesmit eiro), jāsamaksā līdz 20.jūlijam, pārskaitījumā norādot dalībnieka vārdu un uzvārdu, naudu ieskaitot sekojošā kontā:

Biedrība Latvijas Jauniešu pūtēju orķestris

Reģistrācijas Nr.40008071603

Aleksandra Bieziņa 9-93, Rīgā, LV-1029

SEB banka

Konts LV 61UNLA0050002401473

Kods UNLALV2X

Visa nepieciešamā informācija, kā arī līgums ar nometnes dalībnieka vecākiem, tiks izsūtīti PA PASTU līdz 2017.gada 15.jūlijam.

Izziņas 29453043, e-pasts astrida.kenina@gmail.com

Nometnes PLUS vadītāja Astrīda Ķēniņa

ANKETA

Komentāri ir slēgti.