Kontakti
Komentāri ir izslēgtiMūzikas studijas “Skaņu varavīksne” mācību gada noslēgums Mūzikas studijas “Skaņu varavīksne” mācību gada noslēgums
Lai arī 27.maija pievakarē laiks mūs ar saulīti nelutināja un līņāja lietutiņš, Pļaviņu Mūzikas skolas zālē valdīja rosība. Uz mūzikas studijas „Skaņu varavīksne” 2018./2019.m.g. noslēguma nodarbību bija sapulcējušies gan mazie mūzikas studijas dalībnieki, gan viņu vecāki , brāļi, māsas un vecmāmiņas. Laiks ir aizsteidzies ātri – ir apgūtas dziesmas, rotaļas un mūzikas ābecītes pamati. Tāpēc mazie mākslinieki ar prieku uzstājās, lai iepriecinātu skatītājus ar iemācīto. Skanēja dziesmas par putniņiem, izmantojot dažādus bērnu mūzikas instrumentus. Pēkšņi puķu podā bija uzziedējis kaktuss un izrādījās, ka arī zvēriem var uznākt skumjas, bet bērniem visvairāk patīk saulīte un viņi ļoti mīl katrs savu mammīti. Skanīgi noskanēja arī zvaniņu orķestris. Mazos studijas dalībniekus ar muzikāliem priekšnesumiem sveica 2. klavieru klases audzēkņi Reinis Bērziņš un Rinalds Striķis, uzstājoties gan solo, gan klavieru ansamblī un arī 1.vijoles klases audzēkne Selīna Kudiņa. turpināt »








