Browsing "Kontakti"
Mar 22, 2023 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiMuzicējam vecākiem

Muzicējam vecākiem

                   21. martā skolas kamerzālē norisinājās 4.-7. klavieru klases audzēkņu un vijoles klases audzēkņu atklātais mācību koncerts.

                         Savukārt 22. martā uz atklāto tehnisko ieskaiti pulcējās skolas kora klases audzēkņi un viņu vecāki. Abu koncertu noskaņās ieskanējās jau pavasarīgas notis!

turpināt »

Mar 20, 2023 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiMuzicē akordeonisti

Muzicē akordeonisti

      20. martā Pļaviņu Mūzikas skolas lielajā zālē norisinājās skolas akordeona nodaļas audzēkņu mācību koncerts “Pretī pavasarim”. Koncertā piedalījās akordeona nodaļas 2. un 5. klases audzēkņi, kā arī 5. klases kameransamblis.

turpināt »

Mar 15, 2023 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiSkolotāji pilnveido savas zināšanas kursos

Skolotāji pilnveido savas zināšanas kursos

                15. martā Pļaviņu Mūzikas skolā norisinājās lektores Lienes Batņas pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursi “Radošas mācību metodes mūzikas teorijas apguvē”. Savas zināšanas kursos pilnveidoja Pļaviņu Mūzikas skolas, Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas, P. Barisona Aizkraukles mūzikas skolas, Jēkaba Graubiņa Līvānu Mūzikas un mākslas skolas, Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas, Kokneses mūzikas skolas, Skrīveru Mūzikas un mākslas skolas, Jāņa Norviļa Madonas  Mūzikas skolas un Lielvārdes Mūzikas un mākslas skolas pedagogi.

turpināt »

Mar 13, 2023 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiKoncerts “Pavasari gaidot”

Koncerts “Pavasari gaidot”

              Sniegotā 10. marta pēcpusdienā Pļaviņu Mūzikas skolā bija jūtams neliels satraukums un telpas piepildīja klavieru skaņas. Uz nelielu koncertu “Pavasari gaidot” aicināja un savus apgūtos skaņdarbus atskaņoja 1.-3. klases jaunie pianisti.

 

 

 

turpināt »

Mar 13, 2023 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiVII jauno pianistu festivāls

VII jauno pianistu festivāls

          Ļoti sniegotā 8. marta dienā devāmies ceļā uz Rīgu, uz Juglas Mūzikas skolu, lai piedalītos VII jauno pianistu festivālā “Debija 2023”. Šis festivāls sekmē jauno pianistu – iesācēju profesionālo izaugsmi, palīdz veidot pozitīvu gaisotni publiskas uzstāšanās laikā.

turpināt »

Mar 8, 2023 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiNāc mācīties! Izvēlies, ko vēlies!

Nāc mācīties! Izvēlies, ko vēlies!

Gatavojoties nākamajam mācību gadam, esam uzsākuši apzināt jaunos mūzikas talantus Pļaviņās.  2023./24. mācību gadā piedāvājam apgūt klavierspēli, akordeona spēli, vijoles spēli, kā arī pūšamos instrumentus – flautu, saksofonu, trombonu, eifoniju. Savukārt vokālās prasmes aicinām attīstīt un pilnveidot kora klasē.  Ja esat lēmuši nākamajā mācību gadā pievienoties mūsu muzikālajam kolektīvam, tad piesakieties:   APTAUJA PAR MĀCĪBĀM PĻAVIŅU MŪZIKAS SKOLĀ

 

Mar 7, 2023 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiŠoreiz muzicējām Rēzeknē

Šoreiz muzicējām Rēzeknē

         Šis laiks pūtējiem ir pārbaudījumu pilns, jo jau trešo nedēļu pēc kārtas notiek kāds konkurss, kurā piedalās arī Pļaviņu Mūzikas skolas audzēkņi, tā izbaudot īstu mākslinieku koncertturnejas slodzi.

turpināt »

Feb 28, 2023 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiJaunie talanti sāk vākt ražu

Jaunie talanti sāk vākt ražu

                Tradicionāli Latvijā ražu novāc rudenī, bet mūziķu aprindās konkursi notiek visu gadu. Pļaviņu Mūzikas skolas pūšaminstrumentu spēles jaunajiem māksliniekiem jau februārī bija jābūt gataviem pierādīt sevi divos starptautiskajos konkursos, kas spodrina viņu prasmes un ļauj iegūt tik nepieciešamo skatuves pieredzi.

17. februāri četri jaunie saksofonisti- A. Avotiņš 1. kl., R. Mača 1. kl., A. Šlems 2. kl. un A. Striķis 3. kl. –  kopā ar savu pedagogu Kārli Strazdiņu un koncertmeistari Sarmīti Ambaini  devās uz Rīgu, lai piedalītos prestižajā  XIII Starptautiskajā Saksofonmūzikas festivālā Saxophonia.

turpināt »

Dec 26, 2022 - Kontakti    Komentāri ir izslēgti“Līs gaisma tavā sirdī un balts miers dvēselē”

“Līs gaisma tavā sirdī un balts miers dvēselē”

          Steidzīgi aizskrējis mācību gada pirmais semestris un klāt Ziemassvētku laiks! Šogad atkal bija iespēja tikties tradicionālajā pūtēju Ziemassvētku koncertā vecākiem, kur jaunie mākslinieki varēja pārsteigt klausītājus ar savu muzicēšanas prasmi. Tas ir koncerts kurā, sveicot vecākus, piedalās ikviens jaunais pūtējs.

turpināt »

Dec 26, 2022 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiKlavieru klases Ziemassvētku koncerts

Klavieru klases Ziemassvētku koncerts

              Sniegpārsliņu zābakos, piparkūku mētelītī, mazliet smaržodams pēc  krustnagliņām un zeltaina vaska, šurp brien klusais Ziemassvētku vakars un arī 1. mācību semestris tuvojas noslēgumam.

turpināt »

Lapas:1234567...18»