Browsing "Kontakti"
Jan 7, 2022 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiSveicam un lepojamies!

Sveicam un lepojamies!

            Gada nogalē trīs Mūzikas skolas audzēkņi piedalījās Starptautiskā konkursā “Muzikalka Lida” Baltkrievijā. Baltkrievijas pilsēta Lida ir Pļaviņu kaimiņu pilsētas – Jēkabpils sadraudzības pilsēta. Esam priecīgi, ka visi trīs konkursa dalībnieki ieguvuši godalgotas vietas.

            Sveicam 1. saksofona klases audzēkni Artjomu Šlemu (ped. K. Strazdiņš) ar konkursā iegūto 3. vietu, 4. akordeona klases audzēkni Renāru Valdbergu (ped. J. Nitecka) un 5. klavieru klases audzēkni Kristapu Krūmiņu (ped. S. Ambaine) ar konkursā iegūtajiem Atzinības rakstiem!

 

 

Dec 31, 2021 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiSveicam Matīsu ar atkārtotiem panākumiem konkursā!

Sveicam Matīsu ar atkārtotiem panākumiem konkursā!

2021. gada decembra nogale Pļaviņu Mūzikas skolā izskanējusi klavieru mūzikas skaņās un mūzikas skolas vārds izskanējis VIII Starptautiskajā konkursā “Zelta Olimps”, kurš attālināti norisinājās no 25.-30. decembrim Krievijā, Kurgānā. Arī šajā konkursā dalībnieku sniegums tika vērtēts pēc iesūtītā video ieraksta You Tube, ievērojot konkursa rīkotāju izvirzītās prasības un kritērijus.

            VIII Starptautiskajā konkursā “Zelta Olimps” piedalījās Pļaviņu Mūzikas skolas 2.klavieru klases audzēknis Matīss Briedis. Matīss piedalījās nominācijā – klavieres (solo izpildītājs), vecuma grupā 9-11 gadi. Konkursa dalībniekus vērtēja starptautiska žūrija no dažādām valstīm  – Polijas, Nīderlandes, Izraēlas, Krievijas u.c..

                    30. decembrī konkursa rīkotāju mājas lapā tika ievietoti konkursa rezultāti.

               Prieks, lepnums un  gandarījums par ieguldīto darbu, jo Matīss šajā konkursā ieguvis diplomu un kļuvis par 3.pakāpes laureātu.   Sveicam Pļaviņu Mūzikas skolas 2.klavieru klases audzēkni Matīsu Briedi ar iegūto 3.pakāpes laureāta diplomu VIII Starptautiskajā konkursā “Zelta Olimps”.

Sigita Vilkaplātere, Matīsa klavierspēles skolotāja

Dec 29, 2021 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiSveicam Matīsu Briedi ar 3.vietu Starptautiskā konkursā!

Sveicam Matīsu Briedi ar 3.vietu Starptautiskā konkursā!

        Decembra mēnesī Maskavā notika Starptautiskais konkurss ”Internacional Music Moskow Competition”. Lai piedalītos konkursā bija jāsagatavo un You Tube jānosūta uzfilmēts video ieraksts ar skaņdarbu izpildījumu, ievērojot visus konkursa rīkotāju noteiktos kritērijus. Tā bija jauna pieredze, gan filmējot video ierakstu, gan piedaloties konkursā attālināti, kā arī veicot saraksti ar konkursa rīkotājiem krievu un angļu valodā.

       Konkursā dalībnieki piedalījās 8 nominācijās un piecās vecuma grupās. No Pļaviņu Mūzikas skolas šajā konkursā piedalījās 2. klavieru klases audzēknis Matīss Briedis. Matīss piedalījās nominācijā  solo  piano (klavieres) , vecuma grupā 7-9 gadi.

      Jauno pianistu sniegumu vērtēja starptautiska žūrija – Pablo Miro (Meksika) un Vagner Mery (Vācija). Konkursā piedalījās jaunie pianisti  no Krievijas, Lietuvas, Rumānijas, Vjetnamas, Slovākijas, Ķīnas, Ukrainas, Bulgārijas.

         Matīss līdz šim bija piedalījies pianista Riharda Plešanova meistarklasē, taču konkursā piedalījās pirmo reizi, tāpēc bija  liels prieks un   gandarījums, ka saņemot konkursa rezultātus, uzzinājām, ka Matīss konkursā ir ieguvis 3.vietu.

       Apsveicam Pļaviņu Mūzikas skolas 2.klavieru klases audzēkni Matīsu Briedi ar iegūto 3.vietu Starptautiskajā konkursā “Internacional Music Moskow Competition”.

Sigita Vilkaplātere, Matīsa klavierspēles skolotāja

Dec 24, 2021 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiZiemassvētki Mūzikas skolā!

Ziemassvētki Mūzikas skolā!

                Ziemassvētkus gaidām visi. Tomēr visvairāk tos gaida bērni. Prieks, ka Ziemassvētku rūķis šajā gadā garām nepagāja mūsu Mūzikas skolai.

Tā kā Ziemassvētku laikā rūķiem darba ir ļoti daudz, tad šajā tikšanās reizē viņš vēlējās satikt mūsu skolas mazākos bērnus – 1. un 2. klašu  audzēkņus. Tad nu stāstījām kā pagājis šis gads un muzicējām no sirds!

 

Nov 29, 2021 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiMuzicējam ar jauno vijolīti!

Muzicējam ar jauno vijolīti!

            Šis mācību pusgads skolai ir bagāts ar jaunām vijolēm. Jau septembrī iepazīstinājām lasītājus ar divām jaunām 3/4 vijolēm. Viena no tām jau skan 2.vijoles klases audzēknes Līvas Avotiņas rokās. Otra vēl gaida savu saimnieku. Nu tām ir pievienojusies  “jaunākā māsiņa” –  mazā 1/2 vijolīte, par kuras labskanību rūpējas 1. vijoles klases audzēknis Ēriks Avotiņš (skat. foto).

          Jaunā vijole jau bija Latvijā, tamdēļ šoreiz gaidīšanas laiks bija īsāks nekā iepriekšējām divām, kuras ceļoja no Anglijas. Novēlam Ērikam čakli mācīties un tad jau drīz vijolīte skanēs skaisti!

Dace Rīdiņa, vijoles spēles skolotāja

Lapas:1234567...24»